Triatlon-ready yet?
Nog 14 dagen, dus 2 weken, voordat dit triatlon-gekke stadje weer LOS gaat! Superleuk, want de sfeer is sowieso goed tijdens de triatlon in Weesp!!
Maar dus ook nog maar 14 dagen om nog enigszins te trainen. Hoewel, deze 2 weken gaan het verschil niet meer maken gok ik…
Training
Deze ultieme sportzomer ben ik wel gemotiveerd om lekker te trainen. TENMINSTE: als het lekker weer is 🙂 Hardlopen in de regen gaat nog wel, eigenlijk vind ik hardlopen altijd leuk. Maar fietsen in de regen?! NO THANKS. #mooiweerfietser
Hier een korte update van mijn trainingsstatus:
[easy-image-collage id=2311]
Status hardlopen: going strong! Het is ‘maar’ 10km tijdens de triatlon, en natuurlijk wil ik SNEL zijn. Maar stiekem heb ik ook wel weer zin om wat langere afstanden te doen na de triatlon. Misschien kan ik nog via-via een startbewijs voor de Dam-tot-Damloop bemachtigen. Of ergens een halve marathon? HO!! Eerst 4 september, Weesp….
[easy-image-collage id=2316]
Status fietsen: tja…. Ik heb een bikefit gedaan, want ik zat totaal niet lekker. En eigenlijk gaat het nog steeds niet helemaal top, lees hier maar waarom. Ik heb wel kunnen trainen hoor. Maar ik heb er (nog) geen goed gevoel bij. Gelukkig wordt het komende week weer zonnig: kan ik m’n nieuwe zadel iets beter inrijden.
Status zwemmen: M’n voornaamste training was vooral heel goed kijken naar Michael Phelps 🙂
Hulp
Ik heb uit onverwachte hoek wat hulp gekregen: Muscle Concepts stuurde me een pakketje op! Ik probeerde een aantal eiwitshakes met spirulina uit. WTF is spirulina?? Een soort alg, dit schijnt gezond te zijn. Maar daardoor wordt de shake dus ook een beetje groenig. De shakes van Muscle Concepts zijn vrij van allerlei extra toevoegingen en alleen gezoet met stevia. Maar ik ben nogal een zoetekauw, dus ik vond de shakes iets te ‘flauw’… Ik heb er nog een lekker schepje chemische zoetstof doorgedaan (#sorrynotsorry). Toen was het een prima post-workout snack!!
Ik kreeg ook BCAA Bodyguard (BCAA staat voor Branched Chain Amino Acids). Er is me verteld dat door voor of tijdens de training BCAA’s te gebruiken, je tegengaat dat het lichaam spiermassa gaat afbreken om aan de benodigde aminozuren te komen voor energie. Ik weet niet helemaal of dit echt werkt, maar ik voelde me wel goed bij deze bodyguard!!
De Total Recovery die ik ook kreeg, gebruikte ik na m’n trainingen, ten behoeve van mijn spierherstel en het optimaliseren van de eiwitsynthese. Echt meetbaar is het resultaat niet, maar ik voelde me energiek: zelfs na een zware training! En ik heb geen spierpijn gehad. Works for me!! Deze ’total recovery’ is trouwens wel intens goor qua smaak….
Is bovenstaande review gesponsord? Hell yeah!! Lees hier mijn disclaimer!
Parcours
Het viel mij toevallig op dat precies op het punt waar de zwemmers het water uitkomen (bij Aquamarin) alles opgebroken is. Ohoh!!
Ik zag trouwens wel stratenmakers (?) hard aan het werk daar. Zal vast goedkomen. #nog2weken
Oproep
Mocht je nou niks te doen hebben op 4 september: kom naar Weesp!! Zoek een mooi plekje langs het parcours, en schreeuw de longen uit je lijf om alle triatlon-eindbazen aan te moedigen!!
Nieuwe vrienden
Dankzij mijn blog voor het WeesperNieuws heb ik 14 keer gerend met iemand uit Weesp die ik nog niet kende! En deze 14 Weesper-triatleten zijn stuk voor stuk TE GEK!! Dus hardloopinterview-vrienden: heel veel succes op 4 september!! En natuurlijk ALLE andere triatleten ook heeeeeel veel succes!! Drinken we met z’n allen een biertje na afloop? 🙂
Guys, girls: zijn jullie klaar voor 4 september?? Laten we Weesp ROCKEN!!!
Liefs! Nora
Plaats een Reactie
Laat je reactie achter!